+48 514 428 585 | Kopańskiego 19/4, Szczecin, Pon - Piątek 8-18, Sob 9-13

Kabiny prysznicowe

Kabiny prysznicowe

Glassico wykona standardowe i niestandardowe kabiny prysznicowe, które są przeznaczone do instalacji na brodzikach lub bezpośrednio przy posadzce, dla spływów podłogowych.

Glassico oferuje Państwu dopasowane do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań rozwiązania zabudowy kabin prysznicowych:

 • Drzwi prysznicowe połączone ze stałą ścianką – mające zastosowanie w szerszych otworach, lub gdy planowany układ prysznica i łazienki tego wymaga.
 • Szklane drzwi prysznicowe przesuwne, połączone ze stałą ścianką.
 • Szklane drzwi prysznicowe – o standardowych lub niestandardowych wymiarach.
 •  Szklany parawan nawannowy – kiedy nie ma możliwości zmieszczenia w łazience i wanny i prysznica, a domownicy tego oczekują.
 • Kabiny prysznicowe do montażu w rogu łazienki, zbudowane z jednej, dwóch lub kilku szklanych tafli.
 • Szklaną ściankę stałą, która jest przegrodą szklaną przeznaczoną do mocowania punktowo, bez wykorzystania zawiasów bocznych.
 • Inne zabudowy, według indywidualnego projektu klienta.

Darmowa wycena

Umów się już dziś na darmową wycenę

Glassico może Państwu zaproponować wykonanie kabin prysznicowych w następujących rodzajach:

Kabiny prysznicowe
nawannowe (parawany)


Do wykonania szklanych kabin prysznicowych możemy zaoferować Państwu bezpieczne szkło hartowane: przezroczyste, satynowe lub piaskowane, szkło ze wzorem lub barwione w masie, jak i innego rodzaju szkła. Za każdym razem doradzamy wybór szkła samoczyszczącego, dla ułatwienia utrzymania czystości kabiny.

Kabiny prysznicowe
montowane na posadzce


Niezależnie od tego, jaki kształt docelowo ma mieć kabina prysznicowa, nasz Salon Szkła zaprojektuje i wykona ją dla Państwa, a następnie zamontuje w miejscu przeznaczenia. Robimy standardowe i niestandardowe kabiny prysznicowe.

Kabiny prysznicowe
montowane na brodzik


Przy realizacji zleceń na kabiny prysznicowe wykorzystujemy najnowsze technologie kształtowania szkła i tworzenia zabudowy kabin prysznicowych. Wykorzystujemy kilka łączonych ze sobą na zawiasy lub ściski tafli szklanych o wymaganej przez klienta wielkości.

swiatlo
elegancja
czystosc
przestrzen

Glassico wykonuje kabiny prysznicowe z zachowaniem wysokich standardów:

 • Nasi pracownicy korzystają wyłącznie z okuć renomowanych firm, dlatego możemy zagwarantować, że spełniają one normy szczelności i wytrzymałości.
 • Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, wykazujących odporność na wilgoć czy bezpośrednie działanie strumienia wody.

Kabiny prysznicowe w Szczecinie – jakość i profesjonalizm od Glassico

Nie ma nic przyjemniejszego niż odprężająca kąpiel pod prysznicem po długim dniu, pełnym wyzwań! Okazuje się jednak, że ta chwila relaksu nabiera jeszcze wyższego wymiaru komfortu, gdy dzieje w dopracowanej przestrzeni. Kabiny prysznicowe w Szczecinie produkcji Glassico są właśnie tym elementem dopełniającym powyższą wizję.

Kabiny prysznicowe Szczecin – odkryj nowy wymiar komfortu!

Każdy projekt kabiny prysznicowej jest przez nas realizowany z maksymalnym zaangażowaniem, indywidualnym nastawieniem i zgodnie z wysokimi standardami.

 • Za każdym razem okucia do kabin prysznicowych – ich styl, kształt i kolor są dobierane pod kątem kolorystyki armatury sanitarnej w łazience klienta, jak i do stylu jej aranżacji.
 • Doradzamy wybór szkła samoczyszczącego, dla ułatwienia utrzymania czystości kabiny.

Aby kabiny prysznicowe Szczecin od Glassic spełniały nawet najwyższe wymagania – wykorzystujemy w tych projektach wyłącznie najwyższej jakości materiały, którym nie szkodzi w żaden sposób trwała ekspozycja na wilgoć. Równie precyzyjnie projektowane są okucia – zarówno pod względem praktycznym, jak i estetycznym – stają na podium jakości i trendów wnętrzarskich.

Jakie kabiny prysznicowe Szczecin mamy do zaproponowania?

 • kabiny prysznicowe nawannowe (parawany),
 • kabiny prysznicowe montowane na posadzce,
 • kabiny prysznicowe montowane na brodzik.

Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić i ułatwić użytkowanie zamówionych u nas kabin rekomendujemy wersje wykonane ze szkła samoczyszczącego. Warto również zauważyć, że projekt zawsze dopasowujemy do preferencji klienta. Bez względu na to, czy interesują Państwa kabiny prysznicowe w Szczecinie przesuwne, czy ze stałą ścianką – jesteśmy do dyspozycji! Z chęcią doradzimy i odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania. Zależy nam na pełnej satysfakcji każdego Klienta.

Obszar działania: Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gorzów, Gryfino, Międzyzdroje, Myślibórz, Police, Stargard, Świnoujście.