+48 514 428 585 | Kopańskiego 19/4, Szczecin, Pon - Piątek 8-18, Sob 9-13

Lustra na wymiar

Lustra na wymiar

Glassico zrealizuje każde zlecenie dotyczące wykonania lustra na wymiar – o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. Także nasza oferta jest na tyle elastyczna, że można ją dopasować do oczekiwań właściwie każdego klienta – tak indywidualnego, jak i firmowego.

  • Nie ważne, czy potrzebujecie Państwo lustra o klasycznych wymiarach i kształcie, np. kwadratowe lub prostokątne, czy też o niekonwencjonalnym charakterze, nasz zakład szklarski z pewnością je wykona.
  • Glassico zrealizuje każde zlecenie dotyczące wykonania lustra na wymiar – o dowolnym kształcie i w dowolnym rozmiarze. Także nasza oferta jest na tyle elastyczna, że można ją dopasować do oczekiwań właściwie każdego klienta – tak indywidualnego, jak i firmowego.
  • Wykonujemy lustra w różnych kolorach, nie tylko standardowe, srebrne, ale i inne, które pozwalają na dowolne kształtowanie aranżacji danego wnętrza, w jakim mają się one znaleźć.
  • Możemy zaprezentować próbki luster w różnych kolorach w naszej siedzibie w Szczecinie, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji, który będzie najlepiej pasował danemu klientowi do założonej aranżacji.

Darmowa wycena

Umów się już dziś na darmową wycenę

SS GLAS może Państwu zaproponować wykonanie balustrad szklanych różnego typu. Wśród nich są:

Lustra na wymiar
do domu


Lustra powodują zwiększenie pod względem optycznym powierzchni każdego wnętrza. Nadają mu luksusowego charakteru. Przy tym mogą mieć wiele praktycznych funkcji do spełnienia, jak na przykład lustra w salach do treningów tanecznych i gimnastycznych.

Lustra na wymiar
do biura i firmy


Lustra na wymiar – we wnętrzach domowych, jak i biurowych, a nawet w lokalach gastronomicznych czy w obiektach hotelowych, zastosowanie znajdują różnego rodzaju lustra – wiszące, stojące czy wklejane we wnętrzu wind i tym podobnych pomieszczeń. 

Wiemy, jak ważne są lustra przy wyposażaniu różnych wnętrz. Nasz Salon Szkła w Szczecinie jest w stanie dostarczyć je w takiej postaci, aby odpowiadały one wymaganiom klientów, którzy je zamawiają.

Zapewniamy naszym klientom profesjonalny pomiar lustra przed dokonaniem zamówienia – całkowicie bezpłatnie. To często bardzo ważny etap zamawiania luster, zwłaszcza jeśli mają one być później wklejone na przykład pod przygotowany otwór w kafelkach w łazience, w toalecie czy w przedpokoju. Lustra powinny być idealnie dopasowane w takim przypadku, a pomiar otworu wykonany przez naszych fachowców będzie to gwarantował. Nie tylko zrobimy dla Państwa lustra na wymiar, ale też możemy podjąć się ich zamontowania we wskazanym miejscu.

Lustra na wymiar w Szczecinie – dopełnij wnętrze idealnie!

Nikogo nie trzeba przekonywać do walorów dekoracyjnych oraz praktycznych luster – widać ich piękno i przydatność już na pierwszy rzut oka. Chcemy jednak przekonać Państwa, że właściwości te można wznieść na wyższy poziom – to potrafią lustra na wymiar w Szczecinie wykonane przez Glassico.

Lustra na wymiar Szczecin – wykonamy każde zlecenie!

Szkło nie ma dla nas tajemnic, dlatego jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie związane z lustrem na wymiar. Bez względu na jego rozmiar, czy kształt – staniemy na wysokości zadania. Stawiamy na kompleksowość i elastyczność, aby w 100% odpowiadać na oczekiwania naszych Klientów, zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Jakie lustra na wymiar w Szczecinie możemy dla Państwa wykonać?

  • o dowolnym kształcie,
  • o dowolnych wymiarach,
  • w różnych kolorach.

Nie tylko wykonamy lustra na wymiar w Szczecinie zgodnie z indywidualnymi preferencjami, ale wręcz uwielbiamy takie wyzwania. Kradowe, prostokątne, okrągłe – z wszystkimi damy sobie radę, ale zapraszamy do nas również ze zleceniami na te nietypowe i unikalne.

Lustra na wymiar i na miarę potrzeb w Szczecinie – zaufaj jakości Glassico!

Marzy się Państwu lustro w innym kolorze niż klasyczne srebro, a może kształt ma być bardzo niekonwencjonalny? Jesteśmy do dyspozycji! W naszej siedzibie w Szczecinie mamy do zaprezentowania próbki dotychczasowych pomysłów i inspiracji, którymi z chęcią podzielimy się z naszymi Klientami. Natomiast przed dokonaniem zamówienia – wykonamy bezpłatnie wszystkie niezbędne pomiary. Zapraszamy serdecznie już teraz, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Obszar działania: Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gorzów, Gryfino, Międzyzdroje, Myślibórz, Police, Stargard, Świnoujście.