+48 514 428 585 | Kopańskiego 19/4, Szczecin, Pon - Piątek 8-18, Sob 9-13

Usługi szklarskie Choszczno

Usługi szklarskie Choszczno

Oferujemy wykonanie dowolnej usługi szklarskiej na terenie Choszczna i okolic.

Glassico zajmuje się kompleksową realizacją zleceń związaną z wykonaniem oraz montażem balustrad szklanych samonośnych oraz zabudowa szklaną.

Postawcie na naszą Firmę, a nowoczesne aranżacje wprawią w zachwyt Was samych i wszystkich odwiedzających Wasz dom czy biuro.

Darmowa wycena

Umów się już dziś na darmową wycenę

Glassico może Państwu zaproponować następujące usługi szklarskie:

Balustrady szklane w Choszcznie – robimy to kompleksowo!


Luksusowe balustrady szklane w Choszcznie nie są zarezerwowane tylko dla galerii handlowych. Realizujemy zlecenia na ten element architektoniczny zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych. Decydując się na taką aranżację tarasu, balkonu czy klatki schodowej – wprowadza się do swojej przestrzeni nowoczesność, komfort i elegancję. Co więcej – oferowane przez nas balustrady szklane w Choszcznie odnajdą się idealnie nie tylko w stylu modern, ale i stworzą stylową kompozycję z wnętrzami w stylu skandynawskim, industrialnym, czy tradycyjnym. Zachęcamy do składania zamówień i przekonania się o ich jakości na własne oczy!

Ściany szklane Choszczno – jakość na miarę XXI wieku

Produkcja wysokiej jakości elementów samonośnych wewnętrznych i zewnętrznych to nasz znak rozpoznawczy. Ściany szklane w Choszcznie od Glassico są stałym elementem przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych w wielu domach, czy firmach. Potrafimy ich parametry dopasować idealnie do Państwa oczekiwań, dysponując szkłem hartowanym o grubości w zakresie od 12 do 20 mm. Wysoka jakość materiału jest wykorzystywana w realizacji ścian z najwyższym szacunkiem do produktu i z wykorzystaniem sprawdzonych metod. Wytrzymała konstrukcja jest efektem połączenia dwóch tafli szkła w procesie laminowania, co daje produkt o najwyższej odporności na czynniki zewnętrzne.

Atrakcyjne zabudowy szklane – Choszczno i okolice


Nie tylko projektujemy i produkujemy zabudowy szklane w Choszcznie, ale również zajmujemy się ich montażem. Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę zlecenia na tego rodzaju produkt w wysoce konkurencyjnej cenie. To nie ma znaczenia, czy interesują Państwa zabudowy instalowane do policzka biegu schodów bądź stropów, czy do policzka stropu balkonowego – zajmiemy się tym fachowo. Istnieje również możliwość montażu zabudowy szklanej w CHoszcznie, czy pobliskiej miejscowości do istniejącej konstrukcji ze stali lub drewna. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w przypadku klatek schodowych.

swiatlo
elegancja
czystosc
przestrzen
Obszar działania: Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gorzów, Gryfino, Międzyzdroje, Myślibórz, Police, Stargard, Świnoujście.