+48 514 428 585 | Kopańskiego 19/4, Szczecin, Pon - Piątek 8-18, Sob 9-13

Usługi szklarskie Gryfino

Usługi szklarskie Gryfino

Oferujemy wykonanie dowolnej usługi szklarskiej na terenie Gryfino i okolic.

Glassico zajmuje się kompleksową realizacją zleceń związaną z wykonaniem oraz montażem balustrad szklanych samonośnych oraz zabudowa szklaną.

Postawcie na naszą Firmę, a nowoczesne aranżacje wprawią w zachwyt Was samych i wszystkich odwiedzających Wasz dom czy biuro.

Darmowa wycena

Umów się już dziś na darmową wycenę

Glassico może Państwu zaproponować następujące usługi szklarskie:

Balustrady szklane w Gryfinie – interesujący element architektoniczny


Czy szukają Państwo pomysłu na wykończenie klatki schodowej w biurze, albo dopełnienia balkonu w domu? W tych i innych przypadkach balustrady szklane w Gryfinie mogą sprawdzić się lepiej, niż świetnie. Połączenie szkła hartowanego z mocowaniami ze stali nierdzewnej jest niezawodne, dlatego pójście w stronę takich konstrukcji staje się coraz częściej wybieranych rozwiązaniem dla nowoczesnych nieruchomości. Co ciekawe, balustrady szklane w Gryfinie to propozycja również dla wielbicieli innych trendów wnętrzarskich – dobrze komponują się ze stylem tradycyjnym, industrialnym, czy też skandynawskim.

Ściany szklane Gryfino– bezpieczeństwo w dobrej cenie

Oferujemy w Glassico elementy samonośne wewnętrzne i zewnętrzne najwyższej klasy i o parametrach dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy chodzi o ściany szklane w Gryfinie ze szkła hartowanego 12 mm, czy 20 mm – staniemy na wysokości zadania. Aby uzyskać tak wysoką jakość produktów korzystamy ze sprawdzonego procesu laminowania. Pozwala nam to na uzyskanie naprawdę wytrzymałej konstrukcji, która nie tylko świetnie sobie pozwoli z działaniem zmiennych temperatur, ale też wyróżnia się wysoką odpornością na nacisk. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami – zapraszamy do kontaktu!

Eleganckie zabudowy szklane – Gryfino i okolice


Szukając kompleksowej oferty na zabudowy szklane w Gryfinie i okolicach – również warto skorzystać z naszej oferty. W Glassico zajmujemy się tym kompleksowo, uwzględniając każdy etap realizacji zamówienia. Zaprojektujemy produkt zgodnie z oczekiwaniami, wykonamy zabudowy szklane uwzględniając założenia z wcześniejszego etapu, a następnie zajmiemy się montażem. Możemy wykonać różny typ instalacji – do istniejącej konstrukcji ze stali lub drewna, do policzka biegu schodów bądź stropów oraz do policzka stropu balkonowego. Zachęcamy do przekonania się o naszej jakości usług, a w razie dodatkowych pytań – jesteśmy do dyspozycji!

swiatlo
elegancja
czystosc
przestrzen
Obszar działania: Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gorzów, Gryfino, Międzyzdroje, Myślibórz, Police, Stargard, Świnoujście.