+48 514 428 585 | Kopańskiego 19/4, Szczecin, Pon - Piątek 8-18, Sob 9-13

Usługi szklarskie Międzyzdroje

Usługi szklarskie Międzyzdroje

Oferujemy wykonanie dowolnej usługi szklarskiej na terenie Międzyzdrojów i okolic.

Glassico zajmuje się kompleksową realizacją zleceń związaną z wykonaniem oraz montażem balustrad szklanych samonośnych oraz zabudowa szklaną.

Postawcie na naszą Firmę, a nowoczesne aranżacje wprawią w zachwyt Was samych i wszystkich odwiedzających Wasz dom czy biuro.

Darmowa wycena

Umów się już dziś na darmową wycenę

Glassico może Państwu zaproponować następujące usługi szklarskie:

Balustrady szklane w Międzyzdrojach – nie szukaj dalej!


Dla wymagających miłośników pięknych przestrzeni balustrady szklane w Międzyzdrojach stają się powoli oczywistym wyborem. Wyróżniają się subtelnym, a równocześnie eleganckim wyglądem. Specjalny sposób montażu, jaki zapewniamy w Glassico przyczynia się do tego designu, ale i ich solidności. Warto również podkreślić ich szeroką wszechstronność pod względem dopasowania do stylu wnętrz – bez względu na to, czy mowa o nowoczesnym balkonie, tradycyjnej klatce schodowej, czy industrialnym tarasie – balustrady szklane znajdą tam dla siebie miejsce i będą prezentować się genialnie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Ściany szklane Międzyzdroje – oryginalne, solidne, bezpieczne

Liczne pomysły na dopełnienie architektury domu, bądź siedziby firmy mogą wprawiać w dezorientację. Ściany szklane w Międzyzdrojach to pomysł niebanalny, który proponujemy – bo dzięki niemu wszelkie dylematy znikają. Zajmujemy się od lat produkcją takich elementów samonośnych, zarówno montowanych zewnątrz, jak i na wewnątrz. Kładziemy duży nacisk na dopasowanie swojej oferty do indywidualnych wymagań klientów, stąd bez względu na to, czy będą Państwo potrzebować ściany szklanej ze szkła hartowanego o grubości 12 mm, czy 20 – staniemy na wysokości zadania. Warto skorzystać z tej jakości w swoich planach remontowych, bądź budowlanych.

Inspirujące zabudowy szklane – Międzyzdroje i okolice


Ile klientów, tyle pomysłów na zabudowy szklane w Międzyzdrojach, a my w Glassico staramy się odpowiedzieć na te wszystkie potrzeby. Jednym ze sposobów na taką płynną realizację zamówień jest kompleksowe podejście, którym się wyróżniamy. Nie tylko projektujemy zabudowy szklane w Międzyzdrojach, ale też zajmujemy się całą ich produkcją i montażem. Sam montaż także dostosowujemy do życzeń klienta – dlatego, bez względu na to, czy potrzeba Państwu instalacji do policzka biegu schodów, czy też ma to być domontowanie do już istniejącej konstrukcji – w każdym przypadku stajemy na wysokości zadania!

swiatlo
elegancja
czystosc
przestrzen
Obszar działania: Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gorzów, Gryfino, Międzyzdroje, Myślibórz, Police, Stargard, Świnoujście.