+48 514 428 585 | Kopańskiego 19/4, Szczecin, Pon - Piątek 8-18, Sob 9-13

Usługi szklarskie Myślibórz

Usługi szklarskie Myślibórz

Oferujemy wykonanie dowolnej usługi szklarskiej na terenie Myśliborza i okolic.

Glassico zajmuje się kompleksową realizacją zleceń związaną z wykonaniem oraz montażem balustrad szklanych samonośnych oraz zabudowa szklaną.

Postawcie na naszą Firmę, a nowoczesne aranżacje wprawią w zachwyt Was samych i wszystkich odwiedzających Wasz dom czy biuro.

Darmowa wycena

Umów się już dziś na darmową wycenę

Glassico może Państwu zaproponować następujące usługi szklarskie:

Balustrady szklane w Myśliborzu – moc szkła w nowej odsłonie!


Eleganckie, nowoczesne, przezroczyste – takie właśnie są balustrady szklane w Myśliborzu oferowane przez Glassico. Bardzo mocno dbamy o to, by każdy nasz projekt był dopasowany do indywidualnego klienta, ale równocześnie, aby wszystkie zapewniały tę samą wysoką jakość. Z pomocą balustrad szklanych można niesamowicie wykończyć różnego rodzaju aranżacje zewnętrzne i wewnętrzne – balkony, klatki schodowe, tarasy. Co więcej, szkło hartowane z mocowaniami ze stali nierdzewnej znakomicie komponuje się zarówno z architekturą utrzymaną w minimalistycznym klimacie, jak i tradycyjną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji.

Ściany szklane Myślibórz – eleganckie, nowoczesne, hartowane

Inspirujące projekty produktów ze szkła hartowanego powstają w naszej pracowni po rozpoznaniu Państwa potrzeb. Bez względu na to, z jak zmyślnym projektem mamy do czynienia – zawsze upewniamy się co do tego, aby produkt końcowy – ściany szklane w Myśliborzu zawsze były przede wszystkim bezpieczne. Dzięki temu oddajemy klientom element architektoniczny o wysokiej odporności na nacisk, czy też oddziaływanie zmiennych temperatur. Można też wybierać z różnych grubości samego szkła w zakresie od 12 do aż 20 mm. Warto zdecydować się na nasze elementy samonośne zarówno z myślą o architekturze wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Inspirujące zabudowy szklane – Myślibórz i okolice


Dobra cena z gwarantowaną jakością – to pewne, gdy stawia się na zabudowy szklane w Myśliborzu maki Glassico. Aby móc mieć do tego pełną pewność – dbamy o każdy szczegół realizacji zamówienia – od samego projektu, przez produkcję elementów ze szkła hartowanego, aż po montaż na miejscu wskazanym przez klienta. Tutaj również wychodzimy naprzeciw potrzeb i potrafimy się dostosować do wymogów instalacji. Bez względu na to, czy zabudowa szklana ma zostać dołączona do istniejącej konstrukcji, czy do policzka stropu balkonowego – staniemy na wysokości zadania, aby zapewnić najwyższą jakość i terminową realizację.

swiatlo
elegancja
czystosc
przestrzen
Obszar działania: Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gorzów, Gryfino, Międzyzdroje, Myślibórz, Police, Stargard, Świnoujście.