+48 514 428 585 | Kopańskiego 19/4, Szczecin, Pon - Piątek 8-18, Sob 9-13

Usługi szklarskie Świnoujście

Usługi szklarskie Świnoujście

Oferujemy wykonanie dowolnej usługi szklarskiej na terenie Świnoujścia i okolic.

Glassico zajmuje się kompleksową realizacją zleceń związaną z wykonaniem oraz montażem balustrad szklanych samonośnych oraz zabudowa szklaną.

Postawcie na naszą Firmę, a nowoczesne aranżacje wprawią w zachwyt Was samych i wszystkich odwiedzających Wasz dom czy biuro.

Darmowa wycena

Umów się już dziś na darmową wycenę

Glassico może Państwu zaproponować następujące usługi szklarskie:

Balustrady szklane w Świnoujściu -kompleksowa usługa


Fantazyjne projekty o wysokiej niezawodności – to właśnie są balustrady szklane w Świnoujściu naszej produkcji. Spełniają one nawet najwyższe wymagania w zakresie estetyki, jak i funkcjonalności. Co więcej, cechują się wysoką wszechstronnością jeśli chodzi o cechy stylu – będą odpowiednie do klasycznych wnętrz, nowoczesnych tarasów, czy też industrialnych klatek schodowych. Ich jakość wynika z zastosowania specjalnego sposobu montażu tafli, a wysoka przezroczystość sprawia, że są unikatowe pod względem designu. Każdy, kto chce wnieść do swojej przestrzeni nowy wymiar elementów architektonicznych – powinien zapoznać się z tym produktem.

Ściany szklane Świnoujście – nowoczesne, eleganckie, niezawodne

Oferta Glassico to pełen zakres projektowania i produkcji wewnętrznych, jak i zewnętrznych elementów samonośnych. Ich ważną cechą wyróżniającą jest możliwość wykonania różnej grubości w zależności od tego, jakie ściany szklane w Świnoujściu potrzebuje Klient. Z naszej strony jest to propozycja w szerokim zakresie rozmiarów utrzymujących się między 12 a 20 mm. Warto również zwrócić uwagę na to, że stosujemy proces laminowania, dzięki któremu każda konstrukcja jest niezwykle wytrzymała i odporna na zmienne temperatury oraz negatywne działanie nacisku. Nasze ściany szklane w Świnoujściu są w stanie dzięki temu spełnić nawet najwyższe oczekiwania.

Stylowe zabudowy szklane – Świnoujście i okolice


Aby nasza oferta była możliwie jak najbardziej kompleksowa, a równocześnie spersonalizowana – dbamy o każdy jej etap. Od projektowania, przez realizację zabudowy, aż po jej montaż – cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji. To daje nam pewność, że zapewniamy swoim Klientom doskonały produkt, ale i obsługę na profesjonalnym poziomie. Wyróżnia nas również to, że zapewniamy kilka różnych sposobów montażu balustrad w zależności od indywidualnych potrzeb. Zachęcamy zatem do bliższego spojrzenia na oferowane przez nas zabudowy szklane w Świnoujściu, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – warto się z nami skontaktować.

swiatlo
elegancja
czystosc
przestrzen
Obszar działania: Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gorzów, Gryfino, Międzyzdroje, Myślibórz, Police, Stargard, Świnoujście.