+48 514 428 585 | Kopańskiego 19/4, Szczecin, Pon - Piątek 8-18, Sob 9-13

Usługi szklarskie Goleniów

Usługi szklarskie Goleniów

Oferujemy wykonanie dowolnej usługi szklarskiej na terenie Goleniowa i okolic.

Glassico zajmuje się kompleksową realizacją zleceń związaną z wykonaniem oraz montażem balustrad szklanych samonośnych oraz zabudowa szklaną.

Postawcie na naszą Firmę, a nowoczesne aranżacje wprawią w zachwyt Was samych i wszystkich odwiedzających Wasz dom czy biuro.

Darmowa wycena

Umów się już dziś na darmową wycenę

Glassico może Państwu zaproponować następujące usługi szklarskie:

Balustrady szklane w Goleniowie -zajmiemy się wszystkim!


Czy szukają Państwo inspiracji, która pozwoli unowocześnić siedzibę firmy, albo domowy taras? Balustrady szklane w Goleniowie naszej produkcji coraz częściej są wybierane jako stylowy element architektury nieruchomości zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Świetnie prezentują się na trasie, balkonie, czy klatce schodowej. Ręczymy nie tylko za ich elegancki wygląd na miarę czasów, ale też za wysoką odporność na uszkodzenia oraz bezpieczeństwo użytkowania. Priorytetem dla nas jest spełnienie wysokich standardów dla tych parametrów, dlatego korzystamy wyłącznie z najlepszego szkła hartowanego oraz mocowań ze stali nierdzewnej.

Ściany szklane Goleniów – bezpieczeństwo, styl i jakość

W naszej firmie nie ma miejsca na bylejakość. Ściany szklane w Goleniowe od Glassico to długoterminowa inwestycja. Poradzą sobie znakomicie zarówno z naciskiem, jak i działaniem zmiennych temperatur. Wynika to z faktu zastosowania w nich niezwykle wytrzymałej konstrukcji oraz skorzystania z procesu laminowania dla połączenia dwóch tafli szkła hartowanego. To tworzy niezawodny produkt, ale też posiadający wysokie walory estetyczne. Dostosowujemy oferowane przez nas ściany szklane w Goleniowe do indywidualnych potrzeb, również jeśli chodzi o grubość. Mogą Państwo zdecydować o niej w zakresie od 12 do aż 20 mm. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Nowoczesne zabudowy szklane – Goleniów i okolice


Bez względu na to, czy chodzi o kompleksowy montaż zabudowy do istniejącej konstrukcji ze stali lub drewna, czy ma to być konstrukcja zainstalowana do policzka biegu schodów bądź stropów – Glassico jest do Państwa dyspozycji. Naszym wyróżnikiem jest dbałość o płynność całego procesu od złożenia zamówienia na zabudowy szklane w Goleniowie, przez wykonanie projektu i jego realizację, aż właśnie po sam montaż. To daje nam pewność, że każdy z naszych Klientów finalnie uzyskać dokładnie taki efekt, jakiego oczekuję. Zachęcamy zatem do skorzystania z tej jakości usług, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – jesteśmy do dyspozycji.

swiatlo
elegancja
czystosc
przestrzen
Obszar działania: Szczecin, Choszczno, Goleniów, Gorzów, Gryfino, Międzyzdroje, Myślibórz, Police, Stargard, Świnoujście.